Oferta na zimowe ferie 2023

Zapraszamy do spędzenia Ferii Zimowych 2023 w Domu Wypoczynkowym Maria!

Lokalizacja naszego ośrodka pozwala na szybki dojazd do popularnych stoków narciarskich. Główne atrakcje, z których mogą korzystać goście spędzający ferie pod Tatrami to właśnie jazda na nartach, ale i również kąpiel w basenach termalnych (najbliższe to Termy Bukowina, Baseny Termalne w Szaflarach, Gorący Potok w Szaflarach, Termy Chochołowskie, Aqua Park w Zakopanem), zwiedzanie Skoczni Narciarskiej, spacer po Krupówkach i po Zakopanem, które w zimie są bardzo pięknie oświetlone i przystrojone (obok ośrodka dwie linie busa do centrum Zakopanego), spacer dolinami tatrzańskimi, które całkowicie zmieniają swoje oblicze zimą. Jest to tylko kilka propozycji na spędzenie ferii pod Tatrami, a więc serdecznie zapraszamy!!!

Nocleg kosztuje 60-80 zł od osoby dorosłej. Możliwość całodziennego wyżywienia - śniadania i obiadokolacje. Zniżki dla dzieci poniżej 10 lat. Obok domu bezpłatny parking. Zarówno ośrodek jak i parking są monitorowane.
Na parterze znajduje się sala ping- pong i bilard.
W całym domu dostępny internet bezprzewodowy Wi-Fi.
Sklep w odległości 20m.
Wokół naszego ośrodka znajduje się duża przestrzeń (jest gdzie ulepić bałwana), nieopodal znajdują się liczne pagórki gdzie można pozjeżdżać na sankach czy jabłuszku.
Pomagamy w organizacji kuligu, który obejmuje:
godzinną przejażdżkę z pochodniami, pieczenie kiełbasek, degustacja grzańca. Dla większej grupy osób : posiady w prawdziwym góralskim szałasie.
Zapraszamy gości indywidualnych, rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane!

TANIE NOCLEGI

pokoje z łazienkami i tv, lodówki i czajniki na korytarzach, internet bezprzewodowy – wifi, bezpłatny, monitorowany parking na samochody osobowe i autokary, 2 linie autobusowe do centrum Zakopanego, przystanek kilkadziesiąt metrów od domu, akceptujemy małe zwierzęta domowe.

SMACZNA, DOMOWA KUCHNIA

możliwość skorzystania z oferowanego przez nas wyżywienia, jak również samodzielnego przygotowywania posiłków w dostępnym aneksie kuchennym

DODATKOWE ATRAKCJE

bilard i ping-pong,  2 altanki - miejsce na posiady - grill, huśtawki dla dzieci, duży ogród z oczkiem wodnym, zielony teren wokół domu, teren ogrodzony, w pobliżu 2 karczmy regionalne,

DOBRE WARUNKI W ROZSĄDNEJ CENIE

Staramy się stwarzać naszym miłym Gościom klimat i warunki sprzyjające udanemu wypoczynkowi. Zależy nam na tym abyście Państwo poczuli się u nas znakomicie i zechcieli kolejne wakacje spędzić również w naszym domu ...

Zobacz galerię

Nasze pokoje czekają...

Lokalizacja / kontakt

Dom Wypoczynkowy "Maria"
34-520 Zakopane-Olcza
ul. Kościuszki 67a (Frączkówka)
tel. (18) 20 661 23,
kom. 516 396 409
dwmaria@op.pl

©2021 Polityka prywatności

Formularz kontaktowy