Święta Bożego Narodzenia 2023

Zapraszamy do spędzenia radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia w Domu Wypoczynkowym Maria. Święta to magiczny czas w roku, więc dołożymy wszelkich starań, aby spędzili je państwo w ciepłej domowej atmosferze.
 Jak co roku zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty świątecznej!
Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz.11.00.
24.12 zapraszamy Państwa na uroczystą Wieczerzę Wigilijną ( godzina zostanie ustalona na miejscu w trakcie pobytu). Zaserwujemy Państwu dwanaście tradycyjnych Wigilijnych potraw.
Możliwość organizacji kuligu!
Ważne: liczba dni pobytu dowolna!

Oferta cenowa

Oferujemy pobyt świąteczny w bardzo atrakcyjnej cenie:
170 zł/os za dobę z wyżywieniem. Zniżki dla dzieci do 10 lat. W cenę wliczona jest opłata klimatyczna.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty – więcej informacji po kontakcie telefonicznym. Wszystkie szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie.

Jeżeli chcą Państwo poczuć się jak w domu i spędzić święta w spokojnej, rodzinnej atmosferze zapraszamy do nas!

TANIE NOCLEGI

pokoje z łazienkami i tv, lodówki i czajniki na korytarzach, internet bezprzewodowy – wifi, bezpłatny, monitorowany parking na samochody osobowe i autokary, 2 linie autobusowe do centrum Zakopanego, przystanek kilkadziesiąt metrów od domu, akceptujemy małe zwierzęta domowe.

SMACZNA, DOMOWA KUCHNIA

możliwość skorzystania z oferowanego przez nas wyżywienia, jak również samodzielnego przygotowywania posiłków w dostępnym aneksie kuchennym

DODATKOWE ATRAKCJE

bilard i ping-pong,  2 altanki - miejsce na posiady - grill, huśtawki dla dzieci, duży ogród z oczkiem wodnym, zielony teren wokół domu, teren ogrodzony, w pobliżu 2 karczmy regionalne,

DOBRE WARUNKI W ROZSĄDNEJ CENIE

Staramy się stwarzać naszym miłym Gościom klimat i warunki sprzyjające udanemu wypoczynkowi. Zależy nam na tym abyście Państwo poczuli się u nas znakomicie i zechcieli kolejne wakacje spędzić również w naszym domu ...

Zobacz galerię

Nasze pokoje czekają...

Lokalizacja / kontakt

Dom Wypoczynkowy "Maria"
34-520 Zakopane-Olcza
ul. Kościuszki 67a (Frączkówka)
tel. (18) 20 661 23,
kom. 516 396 409
dwmaria@op.pl

©2021 Polityka prywatności

Formularz kontaktowy