OFERTA DLA GRUP 
ZORGANIZOWANYCH

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zorganizowanych, wycieczek, wycieczek szkolnych, białych, zielonych szkół. 
Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4,5,6 osobowych z łazienką, tv i wi-fi. 
Oferujemy całodzienne wyżywienie śniadanie + obiadokolacja. Istnieje możliwość skorzystania z trzech posiłków: śniadanie + obiad (podwieczorek)+ kolacja. 
Zamiennie zamiast kolacji, przygotowujemy suchy prowiant. Dla grup przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę cenową. Więcej szczegółów po kontakcie telefonicznym. 

Oferta idealna dla grup

W naszej ofercie znajduje się bezpłatny dostęp do bilarda, ping-ponga, sala dyskotekowa, duży przenośny grill, miejsce na ognisko. 
Do dyspozycji Gości oddajemy boisko do siatkówki i koszykówki, obok którego znajdują się huśtawki. 
Obok domu duży parking na autokary. 
Pomagamy w organizacji kuligów, posiadamy kontakt do licznych przewodników tatrzańskich. 
Serdecznie zapraszamy!!!

TANIE NOCLEGI

pokoje z łazienkami i tv, lodówki i czajniki na korytarzach, internet bezprzewodowy – wifi, bezpłatny, monitorowany parking na samochody osobowe i autokary, 2 linie autobusowe do centrum Zakopanego, przystanek kilkadziesiąt metrów od domu, akceptujemy małe zwierzęta domowe.

SMACZNA, DOMOWA KUCHNIA

możliwość skorzystania z oferowanego przez nas wyżywienia, jak również samodzielnego przygotowywania posiłków w dostępnym aneksie kuchennym

DODATKOWE ATRAKCJE

bilard i ping-pong,  2 altanki - miejsce na posiady - grill, huśtawki dla dzieci, duży ogród z oczkiem wodnym, zielony teren wokół domu, teren ogrodzony, w pobliżu 2 karczmy regionalne,

DOBRE WARUNKI W ROZSĄDNEJ CENIE

Staramy się stwarzać naszym miłym Gościom klimat i warunki sprzyjające udanemu wypoczynkowi. Zależy nam na tym abyście Państwo poczuli się u nas znakomicie i zechcieli kolejne wakacje spędzić również w naszym domu ...

Zobacz galerię

Nasze pokoje czekają...

Lokalizacja / kontakt

Dom Wypoczynkowy "Maria"
34-520 Zakopane-Olcza
ul. Kościuszki 67a (Frączkówka)
tel. (18) 20 661 23,
kom. 516 396 409
dwmaria@op.pl

©2021 Polityka prywatności

Formularz kontaktowy